Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/15443/virtual/www/novinky.inc.php:1) in /data/web/virtuals/15443/virtual/www/config.inc.php on line 50

Na světě je "můj" další videoklip - Opratě od kapely Forrest Jump. Pět let od klipu Data Morgana se během července a srpna (2015) podařilo ve čtyřech dnech natočit všechny potřebné záběry podle scénáře z pera Šárky Hánové.
Natáčení probíhalo kompletně v Luhačovicích a okolních hájích. Úvodní externí scény se točili v průběhu tří různých dnů zejména kvůli využití nádherného světla z (rychle) zapadajícího slunce. 
Hlavní část klipu (večírek) se točila v Sokolka Luhas Vegas klubu v Luhačovicích. Za účasti více než 30 ochotných lidiček a zvířátek se v průběhu jednoho dne podařilo natočit všechny klíčové záběry (včetně kapely), které jsme Šárka a já vymysleli.
Všechno stihnout natočit by se určitě nepodařilo bez nezištné pomoci od Šárky Hánové, Pepy Michálka, Jany Korčak a Ondry Kramáře. 
Musím poděkovat také všem hercům v čele s Markem Slánským, který se své hlavní trojrole zhostil na výbornou.

 

Travelzoom.cz

TRAVELZOOM.cz je webová prezentace mých zážitků z cest po celém světě. Najdete zde povídání, fotky a videa, která vám mohou alespoň trochu přiblížit jednotlivá místa, která jsem navštívil.

Letos je na videoklipy plodný rok a s potěšením můžu představit další, který jsem natočil a sestříhal a jsou to Akta Y od kapely Tchoři.
Točilo se podle scénáře kapely v obci Beňov a okolí na Přerovsku. Díky příkladné organizaci a přípravě všech potřebných prostor, herců a rekvizit proběhlo několikadenní natáčení naprosto hladce a bezproblémově.
Obsahově je klip složen z motivů Akt X a Mužů v černém a to celé upleteno do jemně paradického kabátu. Poslouchejte text a uvidíte...

 

Po videoklipu Fata kapitána Morgana se na svět dostal další klip z mé dílny a to Vítězožrout z aktuální desky Panoptikaria kapely Dark Gamballe.
Tento dopředu neplánovaný klip jsem sestříhal ze záběrů ze dvou příjemných pobytů v detašovaném pracovišti Studia Šopa na Slovensku při nahrávání již zmíněné desky Panoptikaria. Klip je pojat jako velmi zkrácená verze dokumentu z natáčení, protkaná několika hranými pasážemi a doplněna texty v obraze.